ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Офісні крісла

Вибираємо в Два Дома крісла для будь-якого інтер'єру

Крісло в домашній або робочій обстановці має величезне значення і всі шанси стати родзинкою приміщення. Гортаючи каталог крісел, ми представляємо, з яким зручністю будемо працювати або насолоджуватися дозвіллям будинку. Інтернет магазин 2doma.com.ua ламає стереотипи про те, що крісло - це банальний предмет обстановки. Інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам зручні «посадочні місця» і для будинку, і для офісу.

Переваги покупки крісла від украінського виробника

Купуючи меблі безпосередньо від виробника в Україні, ви можете вибрати вподобані моделі онлайн. Ціна порадує демократичністю, а доставка буде своєчасною і акуратною. Послуга доставки діє в різні міста країни - це Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса. Можна сказати, що в офісних кріслах сидить вся Україна!

Популярні моделі крісел

У каталозі компанії представлено фантастичне різноманіття моделей меблів з різними характеристиками і стильовими особливостями. Класична обстановка офісних приміщень передбачає стриманий стиль з підкресленою функціональністю. Для таких кабінетів необхідно купити:

  1. Крісла для керівників, що володіють більш представницьким виглядом, ніж моделі для персоналу.
  2. Зручні офісні для рядових співробітників різних відділів.
  3. З сіткою або з дерев'яною основою для секретаря в приймальні - модель повинна бути стильною і візуально дорогою, адже приймальна теж важлива для іміджу компанії.
  4. Для конференц-залу або кімнати переговорів.
  5. Найпростіші, але симпатичні предмети меблів для відвідувачів і клієнтів.

Якісні крісла від магазину Два Дома

Вони стануть родзинкою домашнього інтер'єру і зручним місцем для проведення дозвілля. Домашні крісла повинні не тільки вписуватися в інтер'єр і гармоніювати з іншою обстановкою. М'якими, запрошуючи до релаксу, до перегляду фільму або насолоди улюбленою книгою - ось якими мають бути ці предмети меблювання. З огляду на те, що багато хто продовжує робочий процес в домашніх умовах, діти роблять уроки, підлітки проводять чимало часу перед комп'ютером, необхідно придбати також комп'ютерними стільцями і спеціальними моделями для дітей. Останні розроблені таким чином, щоб підтримати незміцнілий хребет школяра, допомогти сформувати правильну поставу. Окрема категорія крісел - для представників готельного та ресторанного бізнесу.

Чому варто довіряти нам?

Компанія робить ставку на якість матеріалів і фурнітури. А також невпинно працює над тим, щоб поповнювати каталог все новими і новими моделями. Продукція зарекомендувала себе на українському ринку, і компанія тримає марку, розвиваючись і пропонуючи нові ідеї та рішення.©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net