ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Технічне обслуговування пожежної сигналізації

Пожежна сигналізація завжди повинна своєчасно обслуговуватися, так як вона є важливим елементом здатним запобігти загибелі великої кількості людей та пошкодженню всього майна власника. Що зазвичай входить в комплекс регламентних робіт? Це може бути ТО і АПС, ППР і СОУЕ.

Як може виконуватися технічне обслуговування

Звичайно, при обслуговуванні пожежної сигналізації повинні брати участь тільки фахівці високого класу з великим досвідом таких робіт, тільки так можна гарантувати надійність і безпеку роботи системи. В основному це може бути проведення різних профілактичних робіт та налаштування складних систем безпеки.

Сьогодні є чимала кількість компаній, які займаються технічним обслуговуванням і ремонтом пожежних систем сигналізації.

Які передбачені роботи

Є види робіт, які потрібно виконувати через певний час:

  • один раз на місяць потрібно проводити деякі регламентні роботи (№1);
  • №2 (регламентні роботи), виконуються в квартал один раз.

Можна навести для прикладу, які можуть виконуватися регламенти. Наприклад, це може бути перевірка працездатності сигналізації або перевірка стану технічного шлейфу системи. Може перевірятися стан кріплення апаратури або проводитися технічне діагностування приладів. Далі, зазвичай виконується усунення неполадок, якщо вони, звичайно, були присутні.

При виконанні другого регламенту можуть проводитися роботи, які безпосередньо стосуються самих приладів. Зазвичай прилади оглядаються спеціалістами і очищаються від пилу або бруду. Проводиться технічний огляд приладів і перевіряється їх повне функціонування. Далі обов'язково проходять перевірку кабельні з'єднання і самі прилади, для того щоб можна було визначити можливість прихованих відмов.

Крім усього іншого, потрібно перевірити заземлення і на ньому опір, усунути несправності, якщо їх вдалося знайти. Якщо всі роботи виконані, то результати зазвичай записуються в спеціальних журналах. Часто буває так, що негода вносить свої корективи і доводиться усувати наслідки стихії. У цьому випадку можливе проведення позапланового ТО, але дати оцінку вартості тут просто неможливо.

Можна додати, що роботи по ТО систем пожежної безпеки, можуть виконуватися кваліфікованими співробітниками своєчасно. Зупинятися робочий процес в цьому випадку не може, вся робота по перевірці систем здійснюється відповідно до регламенту.©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net