ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Бронювання авіаквитків в Барселону

Бронювання авіаквитків в Барселону

Барселона - друге місто в Іспанії за кількістю жителів і столиця Каталонії, автономної області на північному сході країни. Це унікальний пам'ятник іспанської культури і архітектури. Більш ніж за 2000 років своєї історії Барселона перетворилася з маленького села в чудове велике місто. Кожному, хто цікавиться іспанською історією і архітектурою, та й просто любителям подорожувати по красивим місцям, варто приїхати сюди хоча б один раз в житті.

Щоб полетіти в Барселону, найкраще замовити авіаквитки заздалегідь, так як бронювання авіаквитків позбавить вас від необхідності стояти в чергах в аеропорту і втрачати дорогоцінний час. Є і ще одна хитрість: туристичний сезон в Барселоні триває з травня по серпень, і якщо вибрати який-небудь інший місяць для подорожі, то можна заощадити і на вартості квитків, і на проживанні. У цьому випадку буде ще й легше потрапити без черг до всіх основних визначних пам'яток.

Які ж пам'ятки варто відвідати по прильоту в Барселону в першу чергу? По-перше, шедеври знаменитого каталонського архітектора Антоніо Гауді: Парк Гуель і Церква Святого Сімейства. Вони збудовані в характерній для Гауді манері - витонченість, легкість і майже повна відсутність прямих ліній. Архітектурні елементи парку дуже тонко вписані в навколишній природний ландшафт, а деякі будівлі прикрашені декоративними елементами, які як ніби створені самою природою, настільки це тонка і витончена робота.

Другий шедевр великого архітектора - Церква Святого Сімейства. Примітно те, що вона до цих пір не добудована, так як Гауді не вдалося завершити за життя будівництво. Він вибудував тільки один фасад будівлі, багато прикрашений химерними декоративними елементами, які зливаються в одне чарівне мереживо з скульптур і орнаментів.

До речі, якщо перед поїздкою в Барселону ви бронювали авіаквитки онлайн, то таким же самим чином, через Інтернет, ви можете дізнатися розклад роботи музеїв і пам'яток цього міста, їх місце розташування і зручний транспорт, яким можна до них дістатися. Зараз всі іспанські музеї мають свої веб-сайти, на яких викладена вся необхідна інформація.

А в останній день в Барселоні добре буде подивитися на співаючі фонтани Монтжуік. Це чарівне шоу-феєрія з бризок води, ніжних або урочистих звуків музики і світлового супроводу залишить в пам'яті найяскравіші враження від подорожі в прекрасну Барселону.©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net