ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Вибираємо ортопедичний матрац

Вибираємо ортопедичний матрац

Спальна кімната - найпотаємніше місце в квартирі будь-якої людини і кожен прагне створити умови перебування в ній максимально комфортними. Але, як правило, ми більше замислюємося про естетичну красу і не завжди розуміємо, що спальня - місце для відпочинку, де ми проводимо багато часу, і варто було б, в першу чергу, подбати про якість нашого сну і про те, на чому ми спимо. А саме приділити особливу увагу вибору ліжка і ортопедичного матраца.

Що таке ортопедичний матрац і чим він відрізняється від звичайного? Саме слово «ортопедичний» нагадує якийсь медичний термін, але це не означає, що він може вилікувати будь-які захворювання спини. Призначення ортопедичного матраца полягає в створенні комфортного положення тіла людини під час сну, іншими словами, щоб людині було зручно і комфортно відпочивати.

Якщо перейти за посиланням, то можна знайти матраци з різним наповненням, проте, не всі вони надають ортопедичний ефект. Завданням ортопедичного матраца є зняття напруги зі спини, розвантаження хребта, повторення контурів тіла, тим самим, розподіливши навантаження рівномірно, матрац дозволяє людині відпочивати набагато краще, набиратися сил для нового дня.

Так як частини нашого тіла не мають однакову масу і розподіляється вага нерівномірно, то ортопедичні матраци мають різну щільність по своїй довжині, де кожна зона призначена для своєї частини тіла.

Виробниками випускаються стандартні розміри ортопедичних матраців, які цілком підійдуть для будь-якого ліжка. Але, тим не менше, при виборі слід враховувати розмірні характеристики, так як ліжка мають різну глибину, ширину і довжину. З професійної точки зору товщина використовуваного матраца повинна складати від п'ятнадцяти до двадцяти сантиметрів. Це скоріше середнє значення, так як до вибору матраца варто підійти індивідуально (сьогодні багато виробників надають послуги індивідуального підбору).

Матрац повинен бути довшим зросту людини на п'ятнадцять - двадцять сантиметрів. Ширина матраца, в принципі, не грає якої-небудь важливої ролі, все залежить від ширини вашого ліжка. Існують стандартні розміри матраців, які адаптовані для звичайних великосерійних заводських ліжок, що дозволяють зробити легкий і швидкий вибір при покупці: це матраци 100х200 - подібні матраци призначені головним чином для односпальних ліжок, для людини зростом близько 180 сантиметрів; матраци 140х200 - даний розмір в народі називається полуторка, так само призначений для однієї людини, але і пара може на ньому поміститися, якщо трохи потіснитися; матраци 160х200 - розмір даного матраца призначений для двоспальних ліжок.

При придбанні габаритних виробів, таких як ортопедичні матраци, слід враховувати розміри дверних прорізів і арок, через які вони будуть проноситься. Інакше доведеться відмовитися від такого придбання, або намагатися пронести його через вікно.©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net