ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Газобетон

Газобетон

Автоклавний газобетон являє собою сучасний будівельний збірний матеріал, який має досить легку вагу. Також відомі і його інші назви - це газосиликат, газобетон і газосиликатні блоки.

Газобетон є ідеальним поєднанням всіх кращих для будівництва якостей тільки в одному будівельному матеріалі. Він може повністю забезпечити досить високу міцність конструкції, тим самим дозволяючи застосовівати його навіть для зведення несучих стін.

Даний матеріал вогнестійкий, має досить низький ступінь теплопровідності і є екологічно нешкідливим. Крім цього він може бути представлений у вигляді блоків, перемичок або покрівельних елементів.

Сьогодні будь-який будівельний портал розповість вам про такий матеріал, як газобетон. На сьогодні газобетонні стінові блоки вже багато в чому перевершили старшого побратима - простий бетон.

Крім цього, будинки з газосилікату виходять набагато більш низького ступеня теплопровідності і на порядок швидше будуються. І на це є певні причини. Справа в тому, що блок з газосилікату має строгі геометричні розміри, які за своєю точністю перевершують цегляні. Це дозволяє набагато швидше виконувати кладку і використовувати, як з цим не цементно-піщаний розчин, а спеціальні клеьові суміші. При цьому товщина шару виходить набагато менше. Так, матеріалу витрачається набагато менше, а при цьому кладка виходить дешевше. Більш того, завдяки не дуже великий товщині шва підвищується звуко та теплоізоляція будівлі.

Незважаючи на те, що даний будівельний матеріал був винайдений порівняно давно, технологія його виготовлення завжди вдосконалюється тим самим підвищуючи його якості. Завдяки пористій структурі газосилікату всередині будівлі постійно підтримується оптимальна вологість повітря.©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net