ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Бамбукові паркани

Хочете мати гарний і оригінальний паркан у себе вдома або на дачній ділянці? Адже на сьогоднішній день дуже складно здивувати кого-небудь художнім куванням на огорожі або орнаментом з каменів. Все виглядає якось буденно і нецікаво.

А ось що дійсно заслуговує на увагу, так це паркан з бамбука, який відрізняється не тільки своєю оригінальністю, але привносить екзотичну нотку ділянці. Він виглядає дуже витончено, красиво і легко, але при цьому є міцним і довговічним. А це не маловажно. Тут Ви маєте можливість придбати бамбуковий паркан за привабливою ціною, розміри якого стандартні, але можна і розбити його на потрібні Вам секції.

Бамбук - це сміливе дизайнерське рішення, яке дозволяє використовувати його в поєднанні з будь-якими стилями і задумами. До того ж екологічно чистий, природний матеріал, що забезпечує прекрасну шумоізоляцію.

Головні переваги бамбукового забору полягають у наступному:

1. Легкість в обслуговуванні

Огорожа з цього природного матеріалу не вимагає особливих зусиль з Вашого боку щодо догляду за ним. Якщо він забруднився - досить озброїтися невеликою кількістю і мочалкою. Вода не завдає шкоди бамбуку, і вона прекрасно змиває з нього бруд без додавання побутової хімії. Крім того, він містить в собі велику кількість кремнезему, який підвищує його стійкість до стресів до різних комах.

2. Оригінальність

Бамбуковий паркан, як ми вже згадували вище, привнесе екзотику на Ваш ділянку, роблячи його схожим на тропічний куточок.

3. Екологічність

Вирубка бамбука завдає ніякої шкоди екосистемам бамбукових лісів на відміну від листяних порід дерев. Це обумовлено швидким темпом його зростання (максимальний «приріст» бамбука до півметра в добу) і його короткий життєвий цикл.

4. Міцність і гнучкість

Бамбук, на відміну від більшості дерев, які належать до листяним породам, володіє потужною міцністю і неймовірною гнучкістю. Дані властивості дозволять забору з цього матеріалу витримувати колосальні навантаження, йому не страшні ні сильний вітер, ні негода.

5. Довговічність бамбукового огорожі

Завдяки гнучкості і міцності такі огорожі прослужать Вам дуже довго, близько 20 років. Непогане вкладення капіталу, чи не так? Єдине, що ми порекомендуємо - обробити бамбук покриттям з воску, це допоможе запобігти процеси гниття і появи тріщин на поверхні паркану. Також, щоб його поверхня не тьмяніли з часом, обробіть його лаком (не в жодному випадки не обробляйте фарбою, вона приховає його унікальну текстуру і усуне природний блиск матеріалу).

6. Широкий спектр функціональності

Бамбук дуже легко обробляти і робити з нього конструкції, які необхідні Вам для дизайну інтер'єру - будь-якої форми і будь-якого розміру.

Бамбуковими парканами можна повністю захистити ділянку, зробити огорожу для літнього басейну або ж цікаво оформити стінки у альтанок, змайструвати захисний козирок від сонечка. Загалом, варіантів дуже багато, вся справа Вашої фантазії і вмілих рук.

Всі ці перераховані вище переваги паркану з бамбука дозволяють зробити висновок, що це ідеальний варіант для вирішення дизайнерського питання Вашої ділянки або комерційного закладу. Щоб Ви не придумали, ми можемо з повною впевненістю заявити, що це сміливе рішення знайде своїх шанувальників серед друзів і знайомих! І тільки в нашому інтернет-магазині Natural Store можна знайти відмінні бамбукові секції для монтажу огорож по Супер Ціні! Радуйте себе тільки приємними, а головне - потрібними покупками!

 ©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net