ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Як правильно приймати протеїн

Протеїн – це перш за все білок, з якого складаються м'язи та інші волокна живих істот. Цей білок розділяється на амінокислоти, серед яких є замінні і незамінні: організм не може самостійно синтезувати їх з інших речовин, тому їх потрібно вживати з їжею.

Більшою мірою необхідно враховувати якість білка. Так, амінокислоти з гамбургерної котлети для організму людини практично не мають ніякої цінності, а, наприклад, білок, отриманий з сирого мигдалю, буде куди цінніше. Тобто можна вживати кілограми «гнилого» м'яса, запиваючи його молоком з антибіотиками, і не прогресувати ані в масі, ані в силі. В першу чергу необхідно враховувати біологічну цінність білка і тільки потім – його походження.

Також не слід забувати, що прийом спортивного харчування носить профілактичний характер і ні в якому разі не є заміною нормального харчування. Не слід думати, що після прийому протеїнового коктейлю м'язи почнуть рости – вони не виростуть, навіть якщо ви вип'єте десять літрів такого напою. Гіпертрофія волокон мускулатури буде тільки при наявності належного стресу на м'язи – чим більше м'язи задіяні під час фізичних вправ, тим сильніше або більше вони згодом будуть. Амінокислоти з білку є будівельним матеріалом для клітин, але якщо клітина не має «рубців», то білок просто утилізується з організму. Це означає, що толк від прийому протеїнового коктейлю буде, тільки якщо ви будете добре займатися в тренажерному залі.

Прийом протеїну дуже простий: необхідно розрахувати свою добову калорійність, базуючись на поставленій мети (сушка, маса). 60% – вуглеводи, 30% – білки і 10% – ненасичені жири. Така проста формула дозволить в найкоротші терміни набрати суху м'язову масу. Якщо ж ви з простої їжі набираєте всього 20% білку, то решта 10% можна брати з спортивного харчування, але якщо брати більше, то в якості результату буде тільки нетравлення шлунка, а не зростання м'язів.

Найоптимальніший варіант – це прийом сироваткового білку після тренування і вранці. Також протягом дня можна приймати по одному коктейлю яєчного білка. Перед сном – казеїнат кальцію або міцелярний казеїн. Якщо немає можливості купувати дорогі бренди, то зверніть увагу на протеїн на вагу, а також на протеїни рослинного походження.

Успіхів та здоровья, любі друзі!

Джерело: http://readonline.com.ua/items/18002-yak-znayti-horoshiy-magazin-sportivnogo-harchuvannya/



©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net