ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Системи вентиляції - загальний опис.

На сьогоднішній день, реконструкція будь-яких будівель і приміщень не може обійтися без ретельно продуманої вентиляційної системи. У разі якісно виконаного проекту і робіт, з монтажу люди, що будуть знаходитися в обслуговуючому приміщенні будуть відчувати себе комфортно.

Технічні завдання для проектування.

Системи вентиляціїПерш ніж приступити до проектування системи вентиляції (перейти на сайт), необхідно грамотно скласти її проектування. Все це впевнено і якісно реалізовують висококваліфіковані фахівці в даній сфері.

Договір із замовником укладається, покладаючись на технічне завдання. Серед побажань клієнта, які враховуються, виділяються:

 • Архітектурні вимоги.
 • Теплоносій.
 • Нагріваючий потік повітря.
 • Необхідні матеріали та обладнання.
 • Теплоізоляція приміщень і т.д.

Розрахунок, повітрообмін і правильний вибір.

Якщо говорити про розрахунок аналізованих пристроїв, то для максимально точного результату, необхідно якісно виконати всі етапи. Серед головних параметрів виділяються:

 1. Майбутнє призначення об'єкта у вигляді промислових підприємств, торговельних комплексів, лікувальних установ, офісних приміщень і т.д.
 2. Місце розташування. Сюди варто віднести прив'язку до сторін світла, рівень забрудненості і т.д.
 3. Матеріали, які використовуються при будівництві.
 4. Перелік техніки з характеристиками і допустима кількість людей.
 5. Використовувані теплоносії (головні види) і т.д.

У разі розрахунку параметрів повітрообміну, необхідно враховувати фактор кратності, що є різним для приміщень різного призначення. В даному випадку, завдяки показнику кратності можна дізнатися скільки разів оновлювався обсяг повітря в обслуговуючому приміщенні протягом однієї години.

Також, варто відзначити, що існує вентиляція:

 • Перемішування - передбачає здійснення забору повітря і його подачі з верхньої зони.
 • Витісняюча - в даному випадку, забір повітря здійснюється з верхньої зони, а подача - в робочу зону на маленькій швидкості. Такий вид агрегатів є більш ефективним, але, при цьому, і більш витратним.

Після реалізації всього перерахованого вище, приходить етап підбору найбільш підходящої вентиляційної системи. Тут потрібно враховувати основні фактори у вигляді:

 1. Продуктивності.
 2. Рівня шуму.
 3. Швидкості створюваних повітряних потоків.
 4. Ціни.

Найбільш доцільним є установка енергоефективного обладнання. Використання таких агрегатів передбачає надходження відпрацьованого теплого повітря в холодне припливне.

Системи вентиляції

Проектно-монтажна компанія «Вент-Заводи» надає своїм клієнтам тільки якісні і високопродуктивні системи вентиляції. У нас:

 • Широкий вибір товару.
 • Професійні фахівці.
 • Вигідні акції і пропозиції.
 • Оперативна обробка замовлення.
 • Сервіс доставки.

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net