ТЦ " Ваш Дом"
м. Лесная (напротив "Дарынка")

 tel Связаться с нами
  (044) 360-79-64

(098) 826-97-78
(095) 791-30-19

Шафи металеві - практичне рішення для будь-якого бізнесу

Металеві шафи для роздягалень зустрічаються нам в спортивних клубах, на роботі, офісах, учбових закладах та в більшості сучасних підприємств. Це практично, безпечно та досить зручно для ведення власної справи. На практиці такі меблі можуть використовуватися для зберігання різноманітного інвентарю, роздільного зберігання брудного і чистого робочого одягу чи взуття, та інших потреб. Окрім своєї практичної цінності, шафи металеві також ефективно виконують декоративну функцію та чудово вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення, а додаткова комплектація у вигляді гачків, полиць чи дерев'яних лавочок якнайкраще підкреслюють обраний стиль. Більш детальна інформація у нас на сайті - https://uhl-mash.ua/products/odyagovi_shafi_metalevi/

Як правильно підібрати металеву шафу під свої потреби?

Завод металевих виробів УХЛ МАШ Київ займається виробництвом широкого асортименту шаф із металу. Споживачі оцінили продукцію компанії, та успішно користуються нею на постійній основі. За призначенням металеві шафи бувають:

  • Для роздягалень. Зазвичай мають компактні габарити та ідеально розміщуються в залах чи кімнатах. Такі моделі оснащені полицями та вішалками у достатній кількості, та мають стриманий дизайн який підходить до будь-якого інтер’єру. Всі секції добре провітрюються від неприємних запахів завдяки отворам перфорації.
  • Господарські. У більшій мірі призначені для користування робочим персоналом. Особливістю таких шаф є наявність додаткових відсіків для розміщення інструменту та витратних матеріалів. Ідеальний варіант для клінінгових фірм.
  • Для взуття. Мають форму тумби та виготовляются з антикорозійної сталі чи металу. Обладнані висувними ящиками для взуття, які добре вентилюються.
  • Для сушки одягу. Завдяки таким моделям забезпечується ефективна сушка вологої чи мокрої робочої форми шляхом ефективного випаровування та вентиляції у камері. Весь процес регулюється спеціальною електронною панеллю.
  • Для дитячого одягу. Це невеликі металеві шкафчики, висота яких розрахована під дитячий зріст. Яскравий зовнішній вигляд та ергономічна заокруглена форма каркасу (для запобігання травмування дітей під час гри) роблять такий варіант для дитсадків, таборів чи інших дитячих установ.

Окрім металу з високим запасом міцності, будь яка з представлених моделей дає гарантію на довговічність завдяки полімерно-порошковому покриттю яке надійно захищає шафи від вологи, різких перепадів температур та корозії. Якість виробництва продукції УХЛ МАШ гарантується багатолітнім досвідом компанії та технологічним обладнанням. Але головним критерієм у виборі металевих шаф від УХЛ МАШ є позитивні відгуки постійних клієнтів, які роблять найкращу рекламу компанії.©2022 uyutmebel.com.ua
tel

(044) 360-79-64
(095) 791-30-19
(098) 826-97-78

ул. Беломорская 2
2-этаж, левое крыло
м. Лесная (напротив "Дарынка")

ТЦ "Ваш Дом"

uyutmebli@ukr.net